serwis piecyków gazowych Junkers, Vaillant, Beretta, Termet, Saunier Duval, Ariston, Buderus, Chaffoteaux, Ferroli

OfertaPoznań i okoliceZobacz także.. Sprzedaż urządzeń:

Montaż urządzeń grzewczych

Wybór nowego urządzenia grzewczego jest decyzją rzadką i nie należy do najprostszych. Na rynku oferowane jest wiele rodzajów kotłów gazowych oraz podgrzewaczy wody urzytkowej. Urządzenia te różnią się między sobą sprawnością, warunkami pracy, mocą grzewczą oraz komfortem jaki mogą zapewnić urzytkownikowi.

Przed podjęciem tak ważnej dycyzji warto skontaktować się z naszym autoryzowanym instalatorem który doradzi jaki wybór będzie najlepszy. Fachowe doradztwo naszego specjalisty daje pewność dokonania właściwego wyboru urządzenia.

Producenci urządzeń grzewczych mają swoje wewnętrzne wymogi montażu urządzeń, których trzeba przestrzegać aby zachować bezpieczeństwo pracy oraz gwarancję producenta. Odradzamy przeprowadzania montażu przez niewykwalifikowanych “fachowców”. Montaż kotła gazowego czy termy gazowej to odpowiedzialne zadanie. Nasi instalatorzy są uprawnieni do montażu urządzeń, które znajdują sie w naszej ofercie. Wykonywana przez nas usługa montażowa obejmuje transport, demontaż oraz montaż nowego urządzenia.

Najbezpieczniejszą formą zakupu sugerowaną przez naszą firmę jest zakup urządzenia wraz z montażem. Jesteśmy wtedy w pełni odpowiedzialni za urządzenie oraz wykonaną przez nas pracę montażową. Wybór naszej firmy jest gwarancją solidnie wykonanego montażu zgodnego z przepisami budowalnymi. Usługi świadczone przez naszą firmę obejmuje gwarancja

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi: montaż, serwis oraz naprawy urządzeń grzewczych.

Zachęcamy do kontaktu 535 701 001

kontakt z infolinią serwisu: 535701001
INFOLINIA
535 701 001
mapa serwisu piecy i kotłów gazowych